Kategorija

Informacija

10 dalykų, kurie laukia jūsų, kai pradėsite važiuoti motociklu

Kiekvieno naujo sezono metu motociklininkų gerbėjai auga: tai jaudina tiek moteris, tiek vyrus.  Žmonės vis dažniau ir dažniau renkasi kelionėms ne mikroautobusų nuoma ar lengvuosius automobilius, bet motociklus. Štai keletas motociklininkų pamokų, kurias praėjo kiekvienas „baikeris“.

Pramogos važiuojant motociklu

Mažiausiai vieną kartą nukrisite kartu su motociklu

Tai atsitinka beveik visiems naujiems motociklų savininkams.Tai nereiškia, kad jis bus pakankamai blogas ar nebus saugus, ar nukentėsite jūs, tai yra visiškai normalus dalykas. Jei kritimas nebuvo stiprus, jis gali praeiti be įbrėžimų.

Pirmą kartą važiuojant bus daug nerimo

Tik atrodo, kad tai kaip dviračiu važiuoti taip pat lengva. Prieš įsigydami motociklą, greičiausiai turėsite įgyti vairuotojo pažymėjimą bei ten išmoksite vairavimo įgūdžių ir būsite apmokyti važiuoti.Bet kaip ir visi nauji dalykai, jūs turite laukti, taigi pirmasis nerimo momentas yra neatskiriamas.

Iš pradžių jūs netgi šiek tiek nusivilsite

Pirmoji neprieinama važiavimo galimybė (didelis greitis) gali sukelti nedidelį pyktį.Norite vairuoti taip pat ir saugiai, kaip ir visi kiti, bet tai tikrai ateis laikui bėgant. Kiekviena kelionė bus saugesnė kelyje.

Klausyk „incidentų istorijų

Motociklui būdingas didelis greitis ir beprotybė vairuojant, todėl reikia manyti, kad vyresnio amžiaus šeimos nariai greičiausiai nebus patenkinti, kad nusipirkote motociklą. Norėdamas ar nenorėdamas, girdėsite daug istorijų apie nelaimingų motociklininkų įvykusius gedimus.

Klausykite daug patarimų

Pradėkite daugiau susitikti su mumis – žmonėmis, kurie taip pat važiuoja motociklu.Tie, kurie turi daugiau patirties, visada suteiks rekomendacijų.

„Šalmų šukuosenos“

Kaip žiemos sezono metu yra problemų su skrybėlėmis, kurios suskaido visą šukuoseną, vasaros sezono gražios šukuosenos nėra skirtos motociklininkams.Šalmas yra viena iš svarbiausių apsaugos priemonių, todėl jįreikia naudoti būtinai.

Turi pirkti apsauginę aprangą

Parduotuvėje motociklininkų kostiumas atrodo puikiai ir masyviai. Bet kai tik suprasite, kaip naudinga juos ir turėti kelyje jie taps jūsų kasdieniniu rūbu. Apsauginiai kostiumai yra saugesni nei standartinės apsaugos.

Pirmasis degalinės apsilankymas be rūpesčių

Jeigu nesate tikri kaip užpilti degalų motociklui – paklauskite degalinės darbuotojo. Galiu nuraminti, kad su motociklais nuvažiuosite ne ką mažiau nei su lengvuoju automobiliu tad dažnai degalinėse lankytis nereikės.

Suprask, kad vairuoti motociklą yra sunkiau nei įsivaizduojate

Malonu važiuoti gerais ir tiesiais keliais.  Motociklas yra tam tikras atsipalaidavimas. Jūs gausite daugiau draugų, dalyvausite motociklininkų renginiuose, keliausite po pasaulį ir t.t. Jūs taip pat pamatysite daugybę aplinkinių vaizdų, kurių šiaip galite ir nepastebėti.

Dažniau nusiraminkite save

Gali būti, kad motociklininkai yra šypsosi žmonės. Jie žavi greičiu ir adrenalinu. Svarbiausia nepamesti galvos ir motociklas taps geriausiu jūsų draugu.

Kaip užsidirbti pinigų vairuojant motociklą?

Sutikime, dauguma iš mūsų nesiruošia tapti pasaulinio lygio profesionaliais motociklų lenktynininkai ar Red Bull žvaigžde, kad galėtų važiuoti ant stogų. Nors važiavimas motociklu yra puikus būdas nuvykti į darbą ir iš jo. Bet kas būtų, jei važiavimas motociklu būtų darbas? Ką daryti, jei, užuot važiuodamasis į darbo vietą ir atgal, važiavimas būtų neatsiejama paties darbo dalis? Kyla klausimas kaip užsidirbti pinigų iš šios veiklos?

Keliaudami motociklais miestuose, kuriuose įrengiama saugi ir speciali motociklų bei dviračių pramogų infrastruktūra, atsiranda naujų galimybių pasinaudoti papildoma uždarbio galimybe.

6 būdai kaip uždirbti važinėjant su motociklu?

Dviračių / motociklų kursorius

Dviračių pasiuntinys yra neabejotinai labiausiai žinoma specialybe apie dviratininkų karjerą. Bet ar kas galvojote ar galima būtų ta pačia veikla užsiimti su motociklu? Su istorija, prasidedančia 1800 m. , kurių pabaigoje, dviračių pasiuntiniai pristatė laiškus, paketus ir paketus visuose pasaulio miestų centruose. Nepaisant to, kad jo savybės per tam tikrą laiką buvo keičiamos ir geografinėse vietovėse, dviračių pasiuntiniai sukūrė unikalią kultūrą, kuri daugeliu atžvilgių formavo miesto dviračių bei motociklininkų kultūrą apskritai. Motociklininkai, kurie išvežioja tam tikras prekes ar laiškus, važiuoja greitai, sunkiai dirba ir neuždirba daug pinigų, tačiau, jei jums patinka laisvė ir svaigulys, tai yra vienas iš būdų, kaip gauti visą dieną su motociklu ir papildomai užsidirbti.

Kelionių su motociklais vadovas

Motociklų kelionių vedimas yra puikus būdas daugelį savo laiko praleisti lauke, rodydamas savo gimtąjį miestą žmonėms, kurie nori sužinoti daugiau apie tai. Jei mieste vyrauja dviračių turizmas, kodėl nepristatyti turizmo su motociklais.

Maisto pristatymas motociklu

Kitas puikus būdas užsidirbti pinigų važinėjant motociklu – išvežioti maistą klientams. Kitaip tariant dirbti ne samdomoje įmonėje, o laisvai samdomu maisto išvežiotoju su motociklu. Įsivaizduokite kaip klientai nustebs, kai pastebės, kad jiems maistą atvežė žmogus su motociklu.

Važiavimo instruktorius

Motociklininkų instruktoriai moko ir lavina įgūdžius ir  suaugusiesiems, kurie mokosi važiuoti pirmą kartą. Paprastai motociklų vairavimo instruktoriams yra privaloma turėti gerus įgūdžius vairuojant šią transporto priemonę.

Asmeninis vairuotojas

Kaip jums skamba keleivių pervežimo paslaugos su motociklu? Daugelyje miestų, ypač vasarą, knibžda daug turistų ir vietinių žmonių, kurie su mielu norus išvyktu iš taško a į tašką b su motociklu.

Bet kuris kitas motociklų verslas.

Per pastaruosius kelerius metus pastebima įkvepiantis motociklų verslo augimas visame žemyne. Tiesiog nepasiduokite, galvokite naujas idėjas ir organizuokite plėskite savo verslą. Tik prieš važiuojant motociklu, įsitikinkite, kad turite tinkamą aprangą.

© 2023 CoffeeRacers.lt — Sistema: WordPress

Tema: Anders NorenĮ viršų ↑