Kiekvieno naujo sezono metu motociklininkų gerbėjai auga: tai jaudina tiek moteris, tiek vyrus.  Žmonės vis dažniau ir dažniau renkasi kelionėms ne mikroautobusų nuoma ar lengvuosius automobilius, bet motociklus. Štai keletas motociklininkų pamokų, kurias praėjo kiekvienas „baikeris“.

Pramogos važiuojant motociklu

Mažiausiai vieną kartą nukrisite kartu su motociklu

Tai atsitinka beveik visiems naujiems motociklų savininkams.Tai nereiškia, kad jis bus pakankamai blogas ar nebus saugus, ar nukentėsite jūs, tai yra visiškai normalus dalykas. Jei kritimas nebuvo stiprus, jis gali praeiti be įbrėžimų.

Pirmą kartą važiuojant bus daug nerimo

Tik atrodo, kad tai kaip dviračiu važiuoti taip pat lengva. Prieš įsigydami motociklą, greičiausiai turėsite įgyti vairuotojo pažymėjimą bei ten išmoksite vairavimo įgūdžių ir būsite apmokyti važiuoti.Bet kaip ir visi nauji dalykai, jūs turite laukti, taigi pirmasis nerimo momentas yra neatskiriamas.

Iš pradžių jūs netgi šiek tiek nusivilsite

Pirmoji neprieinama važiavimo galimybė (didelis greitis) gali sukelti nedidelį pyktį.Norite vairuoti taip pat ir saugiai, kaip ir visi kiti, bet tai tikrai ateis laikui bėgant. Kiekviena kelionė bus saugesnė kelyje.

Klausyk „incidentų istorijų

Motociklui būdingas didelis greitis ir beprotybė vairuojant, todėl reikia manyti, kad vyresnio amžiaus šeimos nariai greičiausiai nebus patenkinti, kad nusipirkote motociklą. Norėdamas ar nenorėdamas, girdėsite daug istorijų apie nelaimingų motociklininkų įvykusius gedimus.

Klausykite daug patarimų

Pradėkite daugiau susitikti su mumis – žmonėmis, kurie taip pat važiuoja motociklu.Tie, kurie turi daugiau patirties, visada suteiks rekomendacijų.

„Šalmų šukuosenos“

Kaip žiemos sezono metu yra problemų su skrybėlėmis, kurios suskaido visą šukuoseną, vasaros sezono gražios šukuosenos nėra skirtos motociklininkams.Šalmas yra viena iš svarbiausių apsaugos priemonių, todėl jįreikia naudoti būtinai.

Turi pirkti apsauginę aprangą

Parduotuvėje motociklininkų kostiumas atrodo puikiai ir masyviai. Bet kai tik suprasite, kaip naudinga juos ir turėti kelyje jie taps jūsų kasdieniniu rūbu. Apsauginiai kostiumai yra saugesni nei standartinės apsaugos.

Pirmasis degalinės apsilankymas be rūpesčių

Jeigu nesate tikri kaip užpilti degalų motociklui – paklauskite degalinės darbuotojo. Galiu nuraminti, kad su motociklais nuvažiuosite ne ką mažiau nei su lengvuoju automobiliu tad dažnai degalinėse lankytis nereikės.

Suprask, kad vairuoti motociklą yra sunkiau nei įsivaizduojate

Malonu važiuoti gerais ir tiesiais keliais.  Motociklas yra tam tikras atsipalaidavimas. Jūs gausite daugiau draugų, dalyvausite motociklininkų renginiuose, keliausite po pasaulį ir t.t. Jūs taip pat pamatysite daugybę aplinkinių vaizdų, kurių šiaip galite ir nepastebėti.

Dažniau nusiraminkite save

Gali būti, kad motociklininkai yra šypsosi žmonės. Jie žavi greičiu ir adrenalinu. Svarbiausia nepamesti galvos ir motociklas taps geriausiu jūsų draugu.